| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / Çift Yön |
| Paket | ahşap |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Tip | Oto |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Kullanım | Park yeri |
| Renk | Yanıp sönen altın |
| Bom tipi | çit patlaması |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam Boy Turnike |
| Güç kaynağı | AC220V / 110V |
| Garanti | 1 yıl |
| renk | Gümüş |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Koruma sınıfı | IP32 |