| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Muhafaza Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Maksimum şerit genişliği | 900mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T, |
| Yetenek temini | 1500pair/ay |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| Açılış zamanı | 0.5s |
| Koruma seviyesi | IP32 |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum şerit genişliği | 900mm |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Motorun malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Motor tipi | DC 24V |
|---|---|
| açma süresi | 1s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kanadı malzemesi | PVC |
| Net ağırlık | 85KG |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü sonra alınan ödeme |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 1500 + çift + |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap paketi |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü sonra alınan ödeme |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Ayda 1500 + çift + |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| max şerit genişliği | 900mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1500pair/ay |