Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

CNC takım tezgahı, bükme makinesi, döküm makinesi, sonsuz freze makinesi, diş taşlama makinesi, çok kafalı delme makinesi ve geniş formatlı lazer kesme makinesi dahil olmak üzere 120'den fazla üretim ekipmanına sahibiz.Kalıplar, elektronik, montaj, basınçlı döküm, mekanik işleme, metal levha işleme vb. için özel üretim atölyeleri düzenliyoruz. Gelişmiş tesisler, tüm üretim döngüsü boyunca üretim ve kalite güvencesi için tek noktadan bir sistem uygulamamıza izin veriyor.

 

Turnike, bariyer kapısı ve kapı operatörü dahil olmak üzere ürünler için 3 ana üretim hattı işletiyoruz.Ayrıca, gelen malzeme denetiminden her bir üretim sürecine, bitmiş ürün tespiti ve testine kadar tüm üretim süreçlerinde gelişmiş test ekipmanları ve çeşitli test yöntemleri kullanıyoruz.Ürün üretimi ve testleri, ISO uluslararası kalite yönetim sistemi standartlarıyla sıkı bir uyum içinde yürütülmekte ve şirketimizin ISO sertifikası almasına olanak sağlamaktadır.Bu arada ürünlerimiz CE işareti kazanmıştır.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
OEM / ODM

WEJOIN, müşteriye farklı gövde, farklı renk vb. değiştirme gibi OEM hizmeti sağlar. WEJOIN'de herhangi bir makul değişiklik veya revizyon kabul edilir.

 

 

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. fabrika üretim hattı 0

 

 

Ar-Ge

WEJOIN, teknoloji ve yeniliğin bir savunucusudur. WEJOIN Ar-Ge departmanı, tüm WEJOIN çalışanlarının %10'una hakim olan 58 personele sahiptir. Profesyonel geliştirme ekibimiz, yerli endüstride tanınmış bir uzman olan Bay Tu tarafından yönetilmektedir. Sürekli çabaları, 20'den fazla buluş patenti bulunan 100'den fazla fikri mülkiyet patenti sağlamıştır. Erişim kontrolü, müdahalesiz rehberlik ve park yeri yönetimi gibi erişim kontrol teknolojilerinde uzmanız. Amacımız müşterilerimize en uygun ürünleri üretmektir.

 

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. fabrika üretim hattı 0

 

İletişim bilgileri