aboutus

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
1 2 3 4
Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: WEJOIN
No. Çalışanları: 300~320
Yıllık satış: 30000000-35000000
Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Mart 2004'te kurulan Shenzhen WEJOIN, akıllı erişim kontrol ürünlerinin Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur.200'e yakın patentli teknolojiye sahiptir.Ticari bariyer kapısı, yüksek dereceli ve orta dereceli ve eko dereceli DC değişken frekanslı bariyer kapısı, kanatlı bariyer, tripod turnike, salıncak bariyeri, hız kapısı vb. dahil olmak üzere ana ürünleri giriş ve çıkış yönetimi için uygundur. yüksek hızlı gişe, ticari plaza, yerleşim alanları, istasyonlar, gümrük kontrol noktaları vb. araçlar ve personel.

 

Shenzhen WEJOIN, 2017'den beri akıllı robot üretim hatları inşa etmek için büyük yatırımlar yaptı.Şimdiye kadar, 160'tan fazla ekipman seti ile yıllık 300.000 set üretim kapasitesi için yaklaşık 30 akıllı robot üretim hattı oluşturdu.WEJOIN, bariyer kapıları için dünya çapında en büyük üretim üssüdür.Hassas döküm, aksesuar işleme, motor montajı, mekanizma montajı, tüm montaj ve paketleme vb. otomasyonunu gerçekleştirmiştir. Kapsamlı otomasyon oranı %80'den fazladır ve bunun %90'ından fazlası yedek parçaların üretildiği ürün kalitesinin tutarlılığını ve istikrarını sağlayan akıllı robotlar tarafından.Gelecekte, Çinli işletmeler üst düzey üretim ve yüksek kaliteli gelişme çabalarını hızlandıracak.WEJOIN, akıllı ürünler ve "çifte zeka"nın akıllı üretimi yoluyla endüstrinin istikrarlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olacaktır.

 

WEJOIN, endüstriyi akıllı değişken hızlı ara bağlantı çağına yönlendiren güçlü inovasyon ve Ar-Ge yeteneklerine, ultra yüksek teknolojiye ve işçiliğe sahiptir.20 Eylül 2021'de WEJOIN, 3B uzayda ultra yüksek hızlı operasyon sağlayan bir 3B bariyer kapısı başlattı.Bu, WEJOIN'in üstün teknik yeteneklerini temsil eden, endüstrinin ilk, yıkıcı yeniliği ve tarihi atılımıdır.2004 yılında ilk entegre bariyer kapısının doğuşundan 2021 yılında 3D bariyer kapısının lansmanına kadar WEJOIN, 18 yılda bariyer kapısında yedi büyük teknolojik değişiklik gerçekleştirerek sektördeki teknolojinin sürekli gelişimine öncülük etti.

 

Hammaddeden yedek parçalara ve bitmiş ürünlere kadar WEJOIN, şu anda tüm endüstri zincirinde büyük ölçekli akıllı üretimi benimseyen tek yerli kuruluştur.Hedef olarak endüstri 4.0 standardı ile WEJOIN, bilgilendirilmiş ve insansız üretimi gerçekleştirecek, bariyer kapıları için yeni teknolojinin gelişimini ve akıllı otomasyon ekipmanı yatırımını artırmaya devam edecek, bariyer kapılarının üretim doğruluğunu, çalışma ömrünü ve stabilitesini iyileştirecektir. ve onları daha kullanışlı, daha akıllı ve daha güvenilir hale getirin.

 

Teknolojik yenilik, ürün kalitesi ve üretim yetenekleri, WEJOIN'in sürekli gelişiminin itici gücüdür.Marka, kanallar ve satış sonrası hizmet, WEJOIN'in uzun vadeli gelişiminin temel direkleridir.WEJOIN, Çin genelinde 30'dan fazla il ve şehirde, 3.000'den fazla distribütör ve sistem satıcısına yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sağlayan satış ve hizmet organizasyonları kurmuştur.WEJOIN ürünleri tüm dünyada satılmaktadır.Meksika, Brezilya, İngiltere, Malezya, Türkiye, İsrail, Hindistan, Tayland, Güney Afrika vb. dahil olmak üzere 100'den fazla ülke ve bölgede acente servis noktaları kurmuştur. Çin'in en büyük ihracat hacmine sahip en büyük bariyerli kapı üreticisidir. .

 

Üstün ürün kalitesi ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmet sistemi ile "WEJOIN" dünyaca ünlü bariyer kapıları markası haline gelmiştir.Orijinal özleme sadık kalın, sıkı çalışın, her ürünü yürekten yapın ve dünyada güvenilir WEJOIN kalitesi oluşturun.

 

 

Çin Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. şirket Profili 0


 

Geçmiş

Kasım 2002, WEJOIN Şirketinin öncülü olan WEJOIN Elektron Departmanı, Shenzhen Şehri Gongming'de kuruldu.Başlangıçta 7 çalışan var, atölye 100 metrekareden az.Ana iş bir kapı kontrol sistemi üretmektir.
 

Haziran 2003, WEJOIN Elektron Departmanı üretimi genişletiyor ve çalışan sayısı 30'un üzerine çıkıyor, atölye 500 metrekarenin üzerinde.Ayrıca WEJOIN satışları da artırıyor.
 

10 Mart 2004, Shenzhen WEJOIN Machine & Electrical Technology Co., Ltd 2000 metrekarelik bir alanı kapsayan Biling, Pingshan, Longgang Bölgesi, Shenzhen'de kuruldu.
 

WEJOIN tarafından bağımsız olarak geliştirilen geri çekilebilir “kapı arabası proje navigasyon cihazları” Eylül 2005, Longgang Bölgesi 2003-2005 Yıllık Bilim Ödülü'nü kazandı ve Shenzhen Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından bilim ve teknolojinin araştırma başarısı olarak kaydedildi.
 

Eylül 2006, WEJOIN yurtdışı departmanı kuruldu.
 

1 Ocak 2007, WEJOIN Teknoloji Parkı inşaatına başlandı, inşaat süresi bir yıldır.
 

Ekim 2008, WEJOIN iç pazarın 20. ofisi kuruldu.
 

Haziran 2009, WEJOIN “Ulusal Yüksek Teknoloji Girişim Ödülü”nü kazandı ve “2007-2009 Longgang Bölgesi Bilim ve Teknoloji Yenilik Ödülü”nü aldı.
 

Ocak 2010, WEJOIN Bariyer Kapısı, 2009 Guangdong Eyaletinin Marka İşi ile ödüllendirildi.
 

Mayıs 2011'de WEJOIN, Shenzhen'deki en potansiyel markalaşma işletmelerinden birini ödüllendirdi.
 

Şubat 2012, Bariyer kapısının üretim kapasitesi ayda 3000 takıma ulaştı.
 

Temmuz 2013, Shenzhen WEJOIN Mekanik ve Elektrik A.Ş. kuruldu.
 

Ocak 2014, Bariyer kapısının üretim kapasitesi 4000 takım/ay'a ulaştı.
 

Ağustos 2015'te WEJOIN'in ilk Çift Hızlı Bariyer Kapısı (DZ01S bariyerli kapı serisi) geliştirildi ve montaj hattından başarıyla çıktı.
 

Ekim 2016'da WEJOIN Makine Atölyesi yükseltildi, bom tutucu kaynağı için akıllı robotların ilk otomasyonu kullanıldı.
 

Kasım 2017'de WEJOIN, akıllı robotların otomasyonu ile 13 üretim hattı kurdu ve devreye aldı.
 

Ocak 2018'de WEJOIN'in ilk Ticari DC Servo Bariyer Kapısı (CB03 bariyerli kapı serisi) geliştirildi ve montaj hattından başarıyla çıktı.

 

20 Eylül 2021'de WEJOIN, 3B uzayda ultra yüksek hızlı operasyon sağlayan bir 3B bariyer kapısı başlattı.Bu, WEJOIN'in üstün teknik yeteneklerini temsil eden, endüstrinin ilk, yıkıcı yeniliği ve tarihi atılımıdır.

 

Çin Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. şirket Profili 1

 

Hizmet

WEJOIN erişim kontrol sistemi ve ilgili temel bileşenler bağımsız olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.Bariyer kapısı, tripod turnike, kanatlı bariyer, salıncak bariyeri ve park kilidi dahildir.

 

WEJOIN bariyer kapısı, akıllı ve otomatik çalışmayı sağlamak için en son teknolojilerle üretilmiştir.Yapısal tasarımı, bağımsız olarak geliştirilmiş debriyajımızı ve arka uç engellerin etrafında güvenli ve güvenilir çalışmayı içerir.Anakart, araç dedektörleri, trafik ışıkları, kızılötesi fotosel ve ayrıca RS485 iletişim cihazları için bağlantı arayüzleri ile birlikte gelir.Bu işlevler, bireysel kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

 

Tripod turnike, kart tarama ve çift yönlü geçiş gibi işlevleri destekleyen mekatronik bir yapısal tasarıma sahiptir.Otomatik arıza analizi ve düzeltme için yerleşik bir programla birlikte gelir.Orta kol kapatıldığında otomatik olarak aşağı inecek ve açıldığında yukarı kalkacaktır.Yolcu sayaçları ve çift yönlü trafik ışıkları için bir bağlantı arayüzü mevcuttur.Eksiksiz bir iletişim protokolü seti üzerinde çalışan turnike, yumuşak başlangıç, hız aşırtma koruması ve otomatik engel algılama gibi faydalı işlevler sunar.

 

Hassas bir şekilde işlenmiş kanatlı bariyerler ve salınımlı bariyerler, otomatik alarm, acil kapı açma geçersiz kılma, kızılötesi anti-kelepçe, otomatik arıza teşhisi, geri dönüş önleme kilidi ve ayrıca tek veya çift yönlü erişim kontrolü dahil olmak üzere eksiksiz bir işlev yelpazesi sunar.Açılış sırasında otomatik kapı kapatma etkinleştirilir.Geçit erişimi verildikten sonra geçiş kullanılmazsa, bariyer erişim süresini otomatik olarak uzatacaktır.Yetkisiz kullanım süresi kalibre edilebilir.

 

WEJOIN, teknoloji ve yeniliğin bir savunucusudur.Profesyonel geliştirme ekibimiz, yerel endüstride tanınmış bir uzman olan Bay Tu tarafından yönetilmektedir.Sürekli çabaları, 20'den fazla buluş patenti bulunan 100'den fazla fikri mülkiyet patenti sağlamıştır.Erişim kontrol sistemleri, iz bırakmayan geri çekilebilir kapılar ve park tesisi yönetim sistemlerini içeren teknolojilerde uzmanız.

 

Lojistik, kalite güvencesi, üretim teknolojisi ve marka görüntülemeye odaklanmamız, satış sonrası hizmete verdiğimiz önemle tamamlanmaktadır.Dünya çapında 50'den fazla distribütörün işbirliği ile başarılı bir şekilde küresel bir servis ağı kurduk.Samimi ve özenli temsilciler, değerli müşterilerimize profesyonel yardım sağlamak için hazırdır.Uluslararası lojistik alanında oldukça etkili bir sistem kullanıyoruz.Siparişler, ister dolu konteyner yüklerinde, ister daha az konteyner yükünde, hem hava hem de deniz yolu ile yüklenir.WEJOIN, tüm teslimatların güvenli, doğru ve zamanında yapılmasını sağlamak için güvenilir nakliye şirketleriyle yakın işbirliği içinde çalışır.

 

Çin Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. şirket Profili 0

Ekibimiz

Ar-Ge departmanı
WEJOIN Ar-Ge departmanı, tüm WEJOIN çalışanlarının %10'una hakim olan 58 personele sahiptir.Çin'deki erişim kontrol ürünleri için en yetkili mühendislerden biri olan baş mühendis Bay Tu Qichun'un önderliğinde WEJOIN, 2004'ten itibaren birçok çeşit bariyer kapısı, turnike kapısı, hız kapısı, salıncak kapısı geliştirdi.Her yıl pazar geri bildirimlerine dayanarak yeni ürünlerde çıkış ürünlerini ve öğle yemeğini yükselttik.Amacımız müşterilerimize en uygun ürünleri üretmektir.

 

Üretim departmanı
WEJOIN üretim departmanı, 300 personel içeren altı atölyeye sahiptir.Onlar bir döküm atölyesi, elektrik atölyesi, makine atölyesi, iki montaj atölyesi, test atölyesidir.WEJOIN, ürünlerin tüm parçalarını WEJOIN fabrikasında üretir, ardından bir araya getirir ve test eder.WEJOIN, ürünlerin her parçasının kalitesini kontrol edebilir.Amacımız, garanti süresi içerisinde ürünlerin hata oranını %0 gibi düşük bir oranda kontrol etmektir.

 

Yurtdışı pazarlama departmanı
WEJOIN denizaşırı departmanında 16 personel bulunmaktadır.Hepsi 4 yıldan fazla müşterilere hizmet verme deneyimine sahiptir.Bu ekip şimdiye kadar 80'den fazla ülkeden müşterilere hizmet vermiştir.WEJOIN ürünleri için tüm dünyada 38 distribütör var.WEJOIN ürünleri, istikrarlı kalite, en uygun hizmet, rekabetçi fiyat ile pazar payını kazanır.bu ekibin satışları her yıl %40 artıyor.

Çin Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. şirket Profili 0

İletişim bilgileri