| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş rengi |
| Gerilim | 110V/220V |
| paket | Ahşap |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000/AY |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000/AY |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000/AY |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Kutup uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Itici güç | 3kg |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Nominal Güç | 266 |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
| İşlevi | hızlı hızlı güvenliği |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
| İşlevi | hızlı hızlı güvenliği |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| kol uzunluğu | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600 mm |
| Kanat malzemesi | PVC |
| Motorlu | DC12V |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |