| Kart Okuyucu | KULLANILABİLİR |
|---|---|
| Kanat renk | KIRMIZI |
| Operasyon süresi | 1s |
| Garanti | 1 yıl |
| Alarm | KULLANILABİLİR |
| Mechainsm boyut | 254 * 205 * 855 mm |
|---|---|
| Max Lane | 600 mm |
| Tahrik motoru | DC12V fırça motor |
| Çalışma süresi | 0.5s |
| Hız | ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-30 Gün |
| Ödeme koşulları | T/t, western union, l/c |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| kol uzunluğu | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600 mm |
| Kanat malzemesi | Reçine veya PVC |
| Motorlu | DC12V |
| Üretim sınıfı | IP32 |
| Ev materyalleri | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Otele başvur | Evet |
| Kart okuyucu sistemi için erişim | Evet |
| Gövde Kalınlığı | 2mm |
| Açılış Zamanı | 0.2s |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V |
| iletişim | RS485 |
| Renk | Gümüş |
| Mechainsm boyut | 282 * 286 * 875 mm |
|---|---|
| Kanat uzunluğu | 300mm |
| Tahrik motoru | DC12V fırça motor |
| Çalışma süresi | 0.5s |
| Hız | 5 ~ 20'li |
| Ödeme | L / C, T / T, Batı Birliği |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |