| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Gövde rengi | Şerit, rengi özelleştirebilir |
|---|---|
| Gövde boyutu | 362*325*1030mm |
| avantaj | 1.5/3S veya 3/6S özgürce oluştur |
| 20ft konteyner | 120 takım |
| hız | 1.5-6s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Çelik ve alüminyum alaşımlı | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | DC24V Fırça |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | Portakal |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24v |
| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |