| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam Boy Turnike |
| Güç kaynağı | AC220V / 110V |
| Garanti | 1 yıl |
| renk | Gümüş |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Motor | Alüminyum alaşımlı döküm |
|---|---|
| Hız | 3~5s ayarlanabilir |
| Güç | 150W |
| Gerilim | AC220V; AC110V |
| Başvuru | park yeri |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | Portakal |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| germe-kanadı genişliği | 275mm |
|---|---|
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor gerilimi | DC12V |
| Ürün adı | Flap Bariyer |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.0mm |
| Boyut | 1630 * 1500 * 2300 mm |
| Kutup uzunluğu | 610 mm |
| Kutup itici güç | 3 kg |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |