| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Konut malzeme | SST 304 |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 600 mm |
| Kanat malzemesi | Organik cam |
| Motor gerilimi | DC12V |
| Geçiş hızı | Dakikada 30-40 kişi |
| Kapat Açılış Zamanı | 1s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Max genişlik boy | 900mm |
| Kanat malzemesi | Reçine veya PVC |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Metro istasyonları |
| Gerilim | AC110V±10V, 60Hz / AC220V±10% |
| Paket | ahşap |
| Pil kapasitesi | 300-500 Puflar |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 900mm |
| Kanat malzemesi | PU Kauçuk |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |