| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Kapat Açılış Zamanı | 0.5s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | PVC |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Gerilim | 110v veya 220v |
|---|---|
| Motor | Alternatif akım motoru |
| Güç | 80W |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| bom tipi | doğru |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Sıklık | 50/60Hz |
|---|---|
| itici güç | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| Güç kaynağı | 220V/ 110V±10% |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / çift routeway |
| Paket | ahşap |