| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Voltaj | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | AC |
| Güç | 120W |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| bom tipi | düz |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
|---|---|
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Anti-çarpışma | - Evet. |
| anti-arka kapı | - Evet. |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ~ +80°C |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-30 Gün |
| Ödeme koşulları | Eserler |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Gövde kalınlığı | 1.50mm |
|---|---|
| Boyut konut | 1235 × 280 × 1000 |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Kutup itici güç | 3kg |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |