| Boyut konut | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Kutup uzunluğu | 490mm |
| Net ağırlık | 70kg |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Kutup itici güç | 3kg |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Nominal Güç | 50W |
| Tahrik motoru | DC motor |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Anti-çarpışma |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Motor Gücü | 50W |
|---|---|
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Kart okuyucu | İD |
| Boyut | 1200*300*980mm |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ~ +80°C |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Bağıl nem | ≤95% |