| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Konut | SST 304 |
|---|---|
| Alarm ile | Evet |
| OEM/OEM | Kabul |
| Kapı uzunluğu | 300mm |
| Geçiş Genişliği | 600 mm |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
|---|---|
| Dönme yönü | Çift yön |
| Geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Güç kaynağı | 220V/ 110V±10% |