| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Şerit genişliği | 500mm ~ 900mm |
| Motor tipi | DC24V; Fırça |
| Gerilim | AV220 / AC110V |
| Akış hızı | Dakikada 30 ~ 40 kişi |
| Motor Materyali | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 110V / 220V, 50 / 60Hz |
| Kol Uzunluğu (Opsiyonel) | 500-900mm |
| konut malzeme | 210/304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Gövde kalınlığı | 2.0mm |
| Muhafazanın Boyutları (L * G * Y mm) | * 1813 * 2400 2800 |
| Kutup uzunluğu | 610mm |
| Net ağırlık | 500kg |
| Motor Materyali | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 220V ±% 10, 110V ±% 10, 50 / 60HZ |
| Kol Uzunluğu (Opsiyonel) | 500-900mm |
| germe-kanadı genişliği | 275mm |
|---|---|
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor gerilimi | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Teslim süresi | 5 iş günü içinde |
| germe-kanadı genişliği | 275mm |
|---|---|
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor gerilimi | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Teslim süresi | 5 iş günü içinde |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |