| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| İsim | Tripod Turnike |
|---|---|
| Tripod Turnike | DC motoru |
| Anma gücü | 36W |
| Dönme yönü | Çift yön |
| itici güç | 3kg |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönen yönü | her türlü |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | turnike |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 110V / 220V |
|---|---|
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ürün adı | turnike |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V± 10% |
| Geçiş Hızı | 25~32 kişi / dak |
| Anma gücü | 50W |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | turnike |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut konut | 1235 * 280 * 1000mm |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| İşlev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
|---|---|
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Motor gücü | 50W |
| hizmet ömrü | 3 milyon kez |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |