| Gövde malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Muhafaza tipi | dikey tip |
| Güç gerilimi | 220V/110V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Muhafaza tipi | dikey tip |
| Güç gerilimi | 220V/110V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Muhafaza tipi | dikey tip |
| Güç gerilimi | 220V/110V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Muhafaza tipi | Köprü tipi |
| Güç gerilimi | 220V/110V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Kol uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Muhafaza tipi | Köprü tipi |
| Güç gerilimi | 220V/110V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP32 |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP32 |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Teslim süresi | 5 işgünü |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |