| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| İşlev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
|---|---|
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Motor gücü | 50W |
| hizmet ömrü | 3 milyon kez |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
|---|---|
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Açılma açısı | 90° |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
|---|---|
| Açılma açısı | 90° |
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| hizmet ömrü | 3 milyon kez |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
|---|---|
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Görev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ~ +80°C |
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Boyut | 1200*200*980mm |
| İşlev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Ürün adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | single core ; tek çekirdek ; double core çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı | Kapalı veya Açık |
| Garanti | 12 ay |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Bağıl nem | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dönme yönü | Çift yön |