| Kutup Uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| itici güç | 3kg |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dönme yönü | Çift yön |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Dönen yönü | çift yönlü |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Itici güç | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan |
| anahtar kelime | Tripod Turnike |
| Geçmek | Çift yönlü geçiş |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Nominal Güç | 50W |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| motor gerilimi | DC12V |
|---|---|
| Dönme Yönü | her türlü |
| Nem Sıcaklığı | %95 |
| Destek sistemi | yüz tanıma, ic/kimlik kartı, parmak izi |
| İletişim Portu | RS232 |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Seçenekler | Tek / çift routeway |
| Paket | ahşap |
| Kalın Konut | 2mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | gümüş |
| Tip | Tam boy turnike |
| Sertifika | ISO |