| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |
| ağırlık | 70kg |
|---|---|
| Boyut | 1450*270*1000mm |
| Kanat Tipi | aril |
| kanat uzunluğu | 300MM |
| Motor | DC12V |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
|---|---|
| İşlev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
| IP derecelendirme | IP54 |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ~ +80°C |
| Konut boyutu | 1450 * 270 * 1000mm |
|---|---|
| Konut bitirdi | 304 Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Organik cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| anti-arka kapı | - Evet. |
|---|---|
| Sıkışma Önleyici | - Evet. |
| Kart okuyucu | İD |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Anti-çarpışma | - Evet. |