| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Başvuru | Ofis |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Width of Passage | 600~1100mm (a pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material of CAluminum Alloyabinet | Aluminum Alloy |
| Working Voltage of Motor | DC24V |
| Communication | RS485 |