| şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| Volt | 220V / 110V |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | break |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Anma gücü | 36W |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Sürüş motoru | DC motoru |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Geçiş hızı | 40 Kişi / Dk. |
| Arayüz | RS485 |
| Geçmek | Çift yönlü geçiş |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Arayüz | RS485 |
| Geçmek | Çift yönlü geçiş |
| ODM / OEM | Kabul edilmiş |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| İşlevi | Güvenlik, otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
| Teslim süresi | 2-5working gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| İşlevi | Güvenlik, otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
| Teslim süresi | 2-5working gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| İşlevi | Güvenlik, otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
| Teslim süresi | 2-5working gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| İşlevi | Güvenlik, otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
| Teslim süresi | 2-5working gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| İşlevi | Güvenlik, otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
| Teslim süresi | 2-5working gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Sıklık | 50/60Hz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| Sürüş motoru | DC motoru |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Direğin İtici Gücü | 3kg |