| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Gövde malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Direğin İtici Gücü | 3kg |
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC12V |
| Anma gücü | 50W |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Şerit genişliği | 600 mm |
|---|---|
| Kanat malzemesi | PVC |
| Motorlu | DC 24V |
| Üretim sınıfı | IP32 |
| Pil gerekli | Evet |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |