| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap paketi |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | aylık 1000 Çift |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | WEJOIN |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşım |
| fonksiyon | hızlı hızlı güvenlik |
| Güç kaynağı | AC220V / 110V |
| tip | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
| İşlevi | hızlı hızlı güvenliği |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
| İşlevi | hızlı hızlı güvenliği |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
| functuion | Tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| break | 30 ~ 40 kişi / dakika |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| max şerit genişliği | 1200mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T, |
| Yetenek temini | 1500pair/ay |