| kol uzunluğu | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Kanat malzemesi | Reçine veya PVC |
| Motorlu | DV12V |
| Geçiş Derecesi | IP32 |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Kapat Açılış Zamanı | 0.5s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Anma gücü | 50W |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| Kutbun İtici Gücü | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| Sıklık | 50/60Hz |
|---|---|
| Kol Tahrik Gücü | <2kg |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| Güç kaynağı | 220V/110V±%10 |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |