| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
|---|---|
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Bağıl nem | ≤95% |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| itici güç | DC motoru |
|---|---|
| İsim | Tripod Turnike |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Anma gücü | 36W |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Anti-çarpışma | Evet |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Sıkışma Önleyici | Evet |
| Boyut | 1200*300*980mm |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |