| Kapat Açılış Zamanı | 0.5s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Genişlik uzunluk | 600 mm |
|---|---|
| Boyut | 1200 * 270 * 1000 |
| Motor gerilimi | DC12V |
| Geçiş hızı | Dakikada 30-40 kişi |
| Malzeme | SST 304 |
| OEM Prodcut | Evet |
|---|---|
| Metro uygulama | Evet |
| Ürün malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
| Yedek parça değişikliği | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Motorun çalışma voltajı | DC12V |
|---|---|
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Anma gücü | 50W |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| Başvuru | yerleşim alanı |
| paket | ahşap paket |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/ 110V±10% |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| Dönme yönü | Çift yön |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Dönme yönü | Çift yön |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |