| Sıklık | 50/60Hz |
|---|---|
| Kol Tahrik Gücü | <2kg |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| Güç kaynağı | 220V/110V±%10 |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| geçiş hızı | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | 8 Çift |
| Emniyetli kapı | Evet |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Güvenlik Kapısı | Evet |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |