| Ürün adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | single core ; tek çekirdek ; double core çift çekirdekli |
| Garanti | 12 ay |
| Yön | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Sürüş motoru | DC motoru |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dk |
| Anma gücü | 50W |
| Ev materyalleri | paslanmaz Çelik 304 |
| Sürüş motoru | DC motoru |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dk |
| Anma gücü | 50W |
| Ev materyalleri | paslanmaz Çelik 304 |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Ürün Adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| Türü | Tam Otomatik Flap Turnike Kapısı |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Ürün adı | Bom Bariyeri |
| Malzeme | 2mm Soğuk haddelenmiş Sac |
| Garanti | 2 yıl |
| Bumba uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Ürün adı | Flap Bariyer |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Türü | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı | Kapalı / Açık (Barınak) |
| Garanti | 12 ay |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |