| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| Kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Maksimum Genişlik uzunluğu | 900mm |
| Kanat kapama/açma hızı | 1s |
| Kanat 8 çift malzemesi | reçine veya PVC |
| geçiş hızı | 30-40/dk |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| Volt | 220V / 110V |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | break |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |