| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Yayın, L / C, T / T, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Yayın, L / C, T / T, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC24V |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Renk | metalik gümüş |
| Sürüş motoru | 24V fırça DC motor |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | karton / ahşap |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı kasa |
|---|---|
| Ürün adı | Yüz tanıma |
| boyut | 7 inç |
| Çalışma ortamı | yağmurluklu iç / dış mekan |
| Başvuru | Giriş kontrolu |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz Çelik Özel İşleme |
|---|---|
| Salıncak Kapı Malzemesi | Cam |
| Boyut konut | 1500 x 120 * 1009mm |
| Mekanizmanın Boyutları | Φ108 * 450mm |
| Pasajın Genişliği | 500 ~ 900 |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |