| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Motorun malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Nominal Güç | 100W |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Boom uzunluğu | 3m / 4m / 5m / 6m |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Türü | tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Supply Ability | 3000+SETS+ PER MONTH |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ürün adı | turnike |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | çift yönlü |
| İsim | Tripod Turnike |
|---|---|
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Anma gücü | 36W |