| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| kol uzunluğu | 500-900mm |
|---|---|
| arabirim | Kuru kontak |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | 24 V DC, Fırça |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| kol uzunluğu | 500-900mm |
|---|---|
| arabirim | Kuru kontak |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | 24 V DC, Fırça |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| Kol uzunluğu | 500-900mm |
|---|---|
| Arayüz | Kuru kontak |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | DC 24 V, Fırça |
| Akış hızı | Dakikada 30-40 kişi |
| Motor tipi | DC 24V, FIRÇASI |
|---|---|
| açma süresi | 1s |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Salıncak Kapısı Malzemesi | Bardak |
|---|---|
| Gövde boyutu | 1500 * 120 * 1009 mm |
| Mekanizma Boyutu | Φ108 * 450 mm |
| Geçiş Genişliği | 500 ~ 900 |
| Ticari Terim | EXW, FOB, CIF |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |