| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| Motor | Alüminyum alaşımlı döküm |
|---|---|
| Hız | 3~5s ayarlanabilir |
| Güç | 150W |
| Gerilim | AC220V; AC110V |
| Başvuru | park yeri |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Operasyon zamanı | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
|---|---|
| Açılma açısı | 90° |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
|---|---|
| Motor gücü | 50W |
| Kart okuyucu | İD |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Boyut | 1200*300*980mm |
| Anti-çarpışma | - Evet. |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kart okuyucu | İD |
| anti-arka kapı | - Evet. |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |