| Renk | Turuncu / Kırmızı / sarı / gri / vs |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Güç kaynağı | AC220 / AC110 |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| Ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kol Uzunluğu | 500~900mm |
| motor malzemesi | çelik ve alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Nitelikli nem | ≤95% |
| Operasyon zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Bumba uzunluğu | Max.8M |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Başvuru | Aşırı Büyük Trafik Akış Alanı |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |