| Konut renk | Altın, Şerit, Oniks siyah, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| İsteğe bağlı Boom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Dövme bom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Adujstable Kol Desteği, Basın Dalga, Anti-çarpışm |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Konut renk | Altın, Şerit, Oniks siyah, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| İsteğe bağlı Boom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Dövme bom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Uygun Kol Desteği, Basın Dalga, Anti-çarpışma Kau |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Konut renk | Altın, Şerit, Oniks siyah, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| İsteğe bağlı Boom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Dövme bom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Adujstable Kol Desteği, Basın Dalga, Anti-çarpışm |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Konut renk | Altın, Şerit, Oniks siyah, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| İsteğe bağlı Boom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Dövme bom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Uygun Kol Desteği, Basın Dalga, Anti-çarpışma Kau |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | düz katlanır eskrim |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Operasyon zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Maksimum Motor Gücü | 300W |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~+85°C |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | Portakal |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |