| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | Transit hızı |
| Operasyon zamanı | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
|---|---|
| anti-arka kapı | - Evet. |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Boyut | 1200*300*980mm |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| Çalışma ortamı | Kapalı / Açık (Sığınak) |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| Kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
|---|---|
| Teslimat Süresi | 7 gün workiing |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |