| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Lane Wideth | 900mm |
|---|---|
| Kanat malzemesi | PVC |
| Motorlu | DC 24V |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Çalışma ortamı | Kapalı / Açık (Barınak) |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| bom tipi | LED kare patlaması |
| Performans | Mükemmel |
| Ömür boyu | 5 milyondan fazla |
| Kullanım | Park yeri |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dönme yönü | Çift yön |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-30 Gün |
| Ödeme koşulları | Eserler |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Kanat malzemesi | Reçine veya PVC |
| Motorlu | DV12V |
| Geçiş Derecesi | IP32 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 110V / 220V, 50 / 60Hz |
| Kol uzunluğu (isteğe bağlı) | 500-900mm |