| Kanat genişletmek | Evet |
|---|---|
| özelleştirilmiş Ürün | Evet |
| Çalışma süresi | 1s |
| İyi malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Logo Var | İsteğe bağlı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| kol uzunluğu | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600 mm |
| Kanat malzemesi | Reçine veya PVC |
| Motorlu | DC12V |
| Protaasyon Sınıfı | IP32 |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Metro istasyonları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 10-30 Gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, Western Union |
| Hızlandırın | ayarlanabilir |
|---|---|
| Konut malzeme | SST 304 |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | 8 Çift |
| Özelleştirilmiş ürünler | Evet |