| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| bom tipi | düz |
| Otomatik giriş kapısı | Evet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Performans | Mükemmel |
| Ömür boyu | 5 milyondan fazla |
| Kullanım | Park yeri |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kanat genişletmek | Evet |
|---|---|
| özelleştirilmiş Ürün | Evet |
| Çalışma süresi | 1s |
| İyi malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Logo var | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Hızlı hızlı | Evet |
| Modual comunicate | Evet |
| Emniyetli kapı | Evet |
| Konut bitirdi | Toz boyalı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| bom tipi | düz |
| Otomatik giriş kapısı | Evet |
| Otomatik ters | Evet |
| Manuel, yarı veya tam otomatik | tam otomatik |
|---|---|
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Gövde kalınlığı | 1.5mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Dönen yön | çift yönlü |