| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 gün sonra alınan ödeme |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Kullanım | Park yeri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| İletişim | RS485 |
| Çalışma ortamı | Kapalı veya Açık |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| bom tipi | Düz yuvarlak bom |
|---|---|
| Gövde rengi | altın |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 0,3 saniye MAKS |
| MTBF | 8.000.000 kez |
| Konut malzeme | SST 304 |
|---|---|
| Kapı uzunluğu | 300mm |
| Geçidi wideth | 600 mm |
| Kanat malzemesi | Arylic |
| Paket | ahşap |
| Sıklık | 50/60Hz |
|---|---|
| itici güç | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan (Sığınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |