| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~55°C |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC12V |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900mm |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Dönen yönü | çift yönlü |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Itici güç | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
|---|---|
| Teslimat Süresi | 7 gün workiing |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |