| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC24V |
| Türü | tam otomatik |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Renk | metalik gümüş |
| Paslanmaz çelik 304 | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤90%, yoğunlaşma yok |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | DC24V Fırça |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Boyut konut | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Kutup uzunluğu | 490mm |
| Net ağırlık | 70kg |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Kutup itici güç | 3kg |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Turnike türü | Tam yükseklikte |
|---|---|
| Tek Routeway | Evet |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| OEM ürünler | Evet |
| Erişim kontrol sistemi | Availible |
| Hız | 0.5s |
|---|---|
| Kapı Tipi | şeffaf |
| Fotoselli yüklemek | Evet |
| özelleştirilmiş | İsteğe bağlı |
| Kapanış/açılış saati | ayarlanabilir |
| Konut malzeme | Özel İşleme ile 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Salıncak Kapısı Malzemesi | Cam |
| Boyut konut | 1500 x 120 * 1009mm |
| Mekanizmanın Boyutları | Φ108 * 450mm |
| Geçiş Genişliği | 500 ~ 900 |