| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | Transit hızı |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam yüksek turnike kapısı |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Tam otomatik |
| Çalışma ortamı | kapalı/açık |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 110V / 220V, 50 / 60Hz |
| Kol uzunluğu (isteğe bağlı) | 500-900mm |
| Kapı malzeme | PVC |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Net ağırlık | 140kg |
| Hızlı hızlı | 1s |
| Pasajın Maksimum Genişliği | 900mm |
| Motor Materyali | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 110V / 220V, 50 / 60Hz |
| Kol Uzunluğu (Opsiyonel) | 500-900mm |
| Motor Materyali | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 220V ±% 10, 110V ±% 10, 50 / 60HZ |
| Kol Uzunluğu (Opsiyonel) | 500-900mm |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Koruma sınıfı | IP32 |