| Bağıl nem | ≤95% |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Motor tipi | DC 24V, FIRÇASI |
|---|---|
| açma süresi | 1s |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| iletişim | RS485 |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |