| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
|---|---|
| Teslimat Süresi | 7 gün workiing |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| kol uzunluğu | 500-900mm |
|---|---|
| arabirim | Kuru kontak |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | 24 V DC, Fırça |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| kol uzunluğu | 500-900mm |
|---|---|
| arabirim | Kuru kontak |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | 24 V DC, Fırça |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | DC24V Fırça |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |