| Konut malzeme | Özel İşleme ile 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Salıncak Kapısı Malzemesi | Cam |
| Boyut konut | 1500 x 120 * 1009mm |
| Mekanizmanın Boyutu | Φ108 * 450mm |
| Geçit Genişliği | 500mm |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çelik ve Alüminyum alaşımı | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| break | 30 ~ 40 kişi / dakika |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Tahrik motoru | DC motor |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40° C ~ 55° C |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Boyut konut | 1235 × 280 × 1000 |
|---|---|
| Kutup uzunluğu | 490mm |
| Net ağırlık | 70kg |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |