| Kanat genişletmek | Evet |
|---|---|
| özelleştirilmiş Ürün | Evet |
| Çalışma süresi | 1s |
| İyi malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Logo Var | İsteğe bağlı |
| Bağıl nem | ≤95% |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Açılış / kapanış saati | 0.5s |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Kanat tipi | şeffaf |
| Yön | Çift |
| Güvenlik erişim | Evet |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | DC 24V, fırça |
| Mekanizma boyutu | 108 * 450mm |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 24V doğru akım fırça motoru |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| Tam iyileşme için ilk kez açık | 3S |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 gün sonra alınan ödeme |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Şerit genişliği | 500mm ~ 900mm |
| Motor tipi | DC24V; Fırça |
| Gerilim | AV220 / AC110V |
| Akış hızı | Dakikada 30 ~ 40 kişi |
| geçiş hızı | 30 ~ 40 kişi/dakika |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~55°C |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan (Sığınak) |
| BAĞIL NEM | ≤95 |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC12V |