| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kol Uzunluğu | 500~900mm |
| motor malzemesi | çelik ve alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Nitelikli nem | ≤95% |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 gün workiing |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Anma gücü | 50W |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| Kutbun İtici Gücü | 3kg |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| itici güç | 3kg |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dönme yönü | Çift yön |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Çalışma sıcaklığı | -40° C ~ 55° C |
|---|---|
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Kutup uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Kutup itici güç | 3kg |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Tahrik motoru | DC motor |
|---|---|
| Nominal Güç | 50W |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |