| Güç kaynağı | DC motoru |
|---|---|
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| Kabin malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V |
| İletişim | RS485 |
| Renk | gümüş rengi |
| İsim | Yarı otomatik Tripod turnike |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Tip | tek çekirdekli veya çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Garanti | 12 ay |
| Yön | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
| Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| paket | Ahşap |
| Anma gücü | 36W |
| Gerilim | 220V±%10, 110V±%10 |
| Sıklık | 50/60Hz |