| Kutup Uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Geçiş Hızı | 25~32 kişi / dak |
| Anma gücü | 50W |
| Sürüş Motoru | Fırça DC Motor |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 36W |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşım |
| işlev | tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 2-5 iş günü |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Koşu hızı | 2-6S Ayarlanabilir |
|---|---|
| Bariyer Kol Uzunluğu | 3-6 metre |
| Bağıl nem | %30~%80, Yoğuşma Yok |
| Denetleyici giriş gerilimi | DC24V±%10, 15A |
| Çalışma sıcaklığı (motor) | -35°C~ + 80°C |
| Güç kaynağı giriş gerilimi | AC110±%10 veya AC220V±%10 |
|---|---|
| MTBF | 5.000.000 kez |
| Kol malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Denetleyici giriş gerilimi | DC24V±%10, 15A |
| Koşu hızı | 2-6S Ayarlanabilir |